manifest

Mówimy DOŚĆ nijakim, anonimowym i nudnym skarpetom. Tworzymy nową kulturę noszenia skarpet. Tworzymy nową filozofię ich postrzegania. Chcemy sprawić, by ludzie z dumą pokazywali je całemu światu. SOXY.pl to właśnie takie skarpety – oryginalne, unikalne, świetne jakościowo, niebanalne. Stworzone po to, by stały się ważną częścią męskiej garderoby, by zdobiły i podkreślały charakter właściciela. SOXY.pl to styl życia. Odwaga w wyrażaniu siebie, swoich poglądów. Podkreślanie własnej wyjątkowości i wolności. SOXY.pl to życie z pasją.
Spróbuj, a już nigdy więcej nie założysz zwykłych skarpet.

ico-kim-jestesmy

kim jesteśmy?

Pasjonatami mody, projektantami, mistrzami kreowania wizerunku. Łączymy w sobie pasję i odwagę. Nasz zespół tworzą ludzie wyjątkowi, niebanalni, z bogatym doświadczeniem branżowym: projektanci mody, specjaliści marketingu i pr,
filmowcy i graficy. Połączył nas jeden cel. Właśnie rozpoczęliśmy naszą rewolucję. Jesteśmy przekonani, że SOXY.pl na stałe zapiszą się na polskiej mapie modowej.


ico-co-robimy

co robimy?

Wymyślamy, projektujemy i produkujemy najwyższej klasy skarpety męskie. SOXY to produkt w stu procentach lokalny. Nasze kolekcje są przygotowywane przez polskich projektantów mody i produkowane w kolebce polskiego włókiennictwa, w Łodzi. Dajemy Wam dwie, unikalne linie: casual i business. Za każdym wzorem, motywem i kolorem stoi inna historia.
Historia, której częścią możesz stać się Ty.


ico-idea

jaka jest nasza idea?

SOXY.pl to coś więcej niż skarpetki. To filozofia. To styl. To wyprzedzanie trendów. Zmieniamy postrzeganie skarpet. Powodujemy poruszenie w świecie mody. Odpowiadamy na Twoje potrzeby. Dajemy Ci to, czego do tej pory nie miałeś. Chcemy stworzyć nową kulturę noszenia skarpet. Chcemy sprawić, by mężczyźni z dumą pokazywali je całemu światu. SOXY.pl to właśnie takie skarpety – oryginalne, unikalne, zdrowe, świetne jakościowo, niebanalne. Stworzone dla mężczyzn odważnych, pewnych siebie. Mężczyzn, którzy nie boją się wyzwań. Mężczyzn, który chodzą własnymi ścieżkami.
SOXY. Walk Your Way.