PROJEKT

„Projekt SOXY” to unikalny program praktyk skierowany dla tych wszystkich, którzy marzą o karierze projektanta mody. Dla nas nie są ważne Twój wiek, płeć, doświadczenie czy staż pracy. Dla nas liczą się Twoje pomysły. Stawiamy na ludzi kreatywnych, którzy nie boją się wyzwań, którzy są odważni i chodzą własnymi ścieżkami. W każdym kwartale wyłaniamy autora najciekawszego projektu skarpet i zapraszamy go do współpracy z marką SOXY.pl. Uczestnicy „Projektu SOXY” mają możliwość stworzenia autorskiej linii skarpet oraz szansę nauki pod czujnym okiem doświadczonych projektantów mody. Najlepsi na stałe dołączą do zespołu SOXY.pl

 
 

DLA KOGO

„Projekt SOXY” skierowany jest do wszystkich: młodych i starszych, kobiet i mężczyzn, pasjonatów łowienia ryb i rozwiązywania krzyżówek. Jeśli chciałbyś dołączyć do grona projektantów mody i uczyć się fachu od najlepszych, prześlij do nas swój pomysł na wzór SOXY. Szczegóły znajdziesz w zakładce Dołącz Do Akcji.

 
 

CEL

Naszym celem jest zarażanie modą. Chcemy spowodować poruszenie wśród ludzi, którzy chcą wyznaczać trendy, którzy marzą o projektowaniu, którzy chcą być na ustach (i stopach) wszystkich. Chcemy uczyć i dzielić się wiedzą. Chcemy dać szansę tym, w których drzemie olbrzymi potencjał. Chcemy poznawać ciekawych ludzi i wraz z nimi tworzyć markę SOXY.pl.